Koliko ste zadovoljni opremljenošću prostora naše škole?

« Kolovoz 2018 »

INFORMACIJE ZA RODITELJE
19.10.2017. 09:24

Poštovani roditelji,   u privitku se nalazi raspored informativnih razgovora razrednika za školsku godinu 2017./2018.

NATJECANJA
17.04.2018. 17:03
Državno natjecanje učenika u zanimanjima instalater grijanja i klimatizacije i vodoinstalater
Industrijsko - obrtnička škola u Šibeniku bila je 16. i 17. travnja 2018. godine domaćin Državnog natjecanja srednjih strukovnih škola obrazovnog sektora strojarstva, brodogradnje i metalurgije za učenike u zanimanju instalater grijanja i klimatizacije i vodoinstalater. Učenici 3.d razreda naše Škole u zanimanju instalater grijanja i klimatizacije Nikola Kovač i Nikola Mikuš osvojili su iznimno uspješno četvrto mjesto. Naši učenici Kovač i Mikuš natjecali su se u kategoriji učenika vodoinstalatera pod vodstvom mentorice teorijskih nastavnih sadržaja Katarine Knežević dok je za praktični dio natjecanja bio zadužen mentor Slaven Kuhar. Učenici 3.e razreda Ivan Jurić i Dino Ibraković predstavljali su našu Školu natječući se u zanimanju učenika instalatera grijanja i klimatizacije. Ivan i Dino su, vođeni mentorima teorijskog i praktičnog dijela, Damirom Derišem i Slavenom Kuharom, osvojili odlično deveto mjesto . Iskrene čestitke svim natjecateljima i mentorima!

13.04.2018. 15:22
Državno natjecanje učenika strojarskih zanimanja
Državno natjecanje učenika strojarskih zanimanja održalo se u Tehničkoj školi u Slavonskom Brodu 12. i 13. travnja 2018. godine. Ukupno 43 učenika natjecala su se u područjima CNC tehnike glodanja i tokarenja te dizajniranju računalom u  AutoCAD-u i CATIA-i.  Osim učenika iz škole domaćina natjecanja, sudjelovali su i učenici iz Krapine, Varaždina, Zagreba, Karlovca, Rijeke, Zadra, Benkovca, Bjelovara, Virovitice, Đakova, Oroslavlja, Osijeka, Šibenika i Županje. Organizatori Državnog natjecanja, uz Tehničku školu iz Slavonskog Broda, bili su Ministarstvo znanosti i obrazovanja, Agencija za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih te Upravni odjel za društvene djelatnosti Brodsko-posavske županije. Industrijsku strojarsku školu predstavljao je učenik 2.c razreda Bruno Šikac u kategoriji dizajniranja računalom u AutoCAD- u u kojoj se natjecalo deset učenika. Naš Bruno Šikac osvojio je izvrsno sedmo mjesto pod vodstvom mentora Mate Sabola nastavnika strojarske skupine predmeta. Ovo je prvi puta da je učenik naše Škole sudjelovao na Državnom natjecanju u dizajniranju računalom u AutoCAD-u odmjerivši znanje s učenicima četverogodišnjih strukovnih škola pa samim time uspjeh učenika Brune Šikca i mentora Mate Sabola smatramo još značajnijim.

06.07.2018. 14:46
Važna napomena ravnatelja u vezi UPISA u Industrijsku strojarsku školu
Učenici, koji putem web stranice www.upisi.hr ne mogu ostvariti željenu prijavu za upis u našu školu u već popunjena mjesta za određena zanimanja, mogu se upisati u ostala slobodna zanimanja u našoj školi (tokar, bravar, strojobravar i alatničar) te će se tijekom školske godine 2018./2019. moći prebaciti u željena zanimanja.

07.06.2018. 10:52
PRIJAVE I UPISI U PRVI RAZRED u školskoj godini 2018./2019.
Dragi učenici osmih razreda, poštovani roditelji! U nastavku pod više možete pogledati koje programe mogu učenici upisati u prvi razred  šk. g. 2018./2019. u našoj školi te koju posebnu dokumentaciju trebaju donijeti prigodom upisa (Ugovor o naukovanju, Liječnička svjedodžba, Potvrda liječnika) i za koja zanimanja. Napomena: Svi učenici prigodom upisa donose dokaz o uplati iznosa od 50,00 kn (kopiju uplatnice ili dokaz o uplati putem internet-bankarstva). Primjer popunjavanja uplatnice nalazi se u privitku, a taj iznos je potreban uplatiti za osiguranje učenika i udio u materijalnim troškovima. DOSTAVA DOKUMENTACIJE U SREDNJU ŠKOLU JE  OD 13. DO 17. SRPNJA 2018. OD 8.00 DO 16.00 SATI

22.07.2018. 20:36
Natječaj za sudjelovanje učenika u mobilnosti Erasmus +
Nositelj projekta: Industrijska strojarska škola Naziv projekta:„Competitive VET  for learners and teachers“- COVET Broj ugovora: 2018-1-HR01-KA102-046990         Agencija za mobilnost i programe EU odobrila je našoj školi projekt COVET, ukupne vrijednosti 51.326 EUR, a koji će se provesti u razdoblju 01.06.2018. do 31.05.2019. Cilj projekta: stjecanje iskustva međunarodne prakse uz osnaživanje stručnih i osobnih kompetencija naših učenika i nastavnika Projektom je osigurana stručna praksa u inozemstvu u trajanju od 16 dana za učenike koji se obrazuju u programima: -  CNC operater - 8 sudionika; u Francuskoj, u gradu Toulouseu koju realiziramo u suradnji s partnerom CFAI Midi Pyrenees (Centar za obuku tehnoloških industrija) Termin provedbe: 1. do 16.12.2018. godine -tehnički crtač – 4 sudionika i automehaničar- 6 sudionika u Irskoj, grad Bray/Dublin, koji se realizira  suradnji s Martello Training Ltd., u veljači 2019. godine 2 nastavnika, mobilnost u trajanju od 7 dana u Finskoj, Esboo/Helsinki Postupak prijave: Svi zainteresirani učenici prijavljuju se putem prijavnog obrasca (u prilogu) te životopisa u kojem navode i motivaciju za sudjelovanje u projektu Prijave se dostavljaju na e-mail: industrijska.strojarska@gmail.com ili osobno u tajništvo škole do 14. rujna 2018. godine Komisija za odabir odredit će bodove prema zadanim kriterijima: Motiviranost za stjecanjem stručnih znanja u inozemstvu prosjek ocjena iz zadnjeg završenog razreda vladanje (broj neopravdanih sati) znanje engleskog jezika poznavanje i razumijevanje struke vježbe i praktična nastava u školi praktična nastava izvan škole natjecanja sudjelovanje u izvannastavnim aktivnostima socio-ekonomski status Prilozi pod "više": Prijavni obrazac i Motivacijsko pismo