preskoči na sadržaj

Industrijska strojarska škola

 > Naslovnica
Vijesti

Popravni i razredni ispiti u jesenskom roku

Autor: TANJA Novak Pavić, 24. 8. 2010.

U nastavku se nalazi raspored popravnih i razrednih ispita za prve, druge i treće razrede u II. (jesenskom) ispitnom roku školske godine 2009./2010.

 

RASPORED POPRAVNIH I RAZREDNIH ISPITA ZA I. RAZRED

U  DRUGOM  ISPITNOM ROKU ŠK. GOD. 2009./10.

 

 

PREDMET

ISPITNO POVJERENSTVO

RAZRED

DATUM

SATI

SOBA

Hrvatski jezik

Edina Smajlagić

Jasenka Šuflaj

Ljerka Egartner Zima

I.a ........h

26.8.

10 - 11,00

1

Engleski jezik

Njemački jezik

 

Snježana Barbarić

Marina  Jadrić

Nikolina Maršić

Aida Vidolin

I.a ........h

26.8.

8 -9,30

2

Etika

Povijest

Vjeronauk

 

Ružica Miloš

Zvonimir Obradović

Valentina Židak

I.a – d

I.e – i

24.8.

25.8.

8 -12,00

8 -12,00

 2 i 3

Tjelesna i zdravstvena

kultura

 

Anđelko Mrzljak

Drako Jurišić

Ivica Štefanac

I.a ........h

25.8

11 -12,00

dvo-rana

Matematika

Matematika u struci

Računalstvo

 

Ana Karmelić

Ivana Milolov

Vjeran Šipek

I. e … i

I. a … d

24.8

25.8.

8 -12,00

8 -12,00

4

 

Tehnički materijali

Osnove tehničkih materijala

 

Dražen Fišter

Deriš Damir

Ivan Anić

I.a ........h

 

 

 

Tehničko crtanje

Nacrtna geometrija  i  tehničko crtanje

 

Stipe Crnoja

Anić Ivan

Dragica Miloš

I.c i I.g

26.8.

8 -9,00

3

 

Tehnička mehanika

 

 

Danko Fuštin

Ivica Štefanac

Tomislav Soldo

I.d

 26.8

8 -9,00

4

Praktična nastava

 

 

23.8. 

 

 

 

RASPORED POPRAVNIH I RAZREDNIH ISPITA ZA II.RAZRED

U DRUGOM ISPITNOM ROKU ŠK. GOD. 2009./10.

 

PREDMET

ISPITNO POVJERENSTVO

RAZRED

DATUM

SATI

SOBA

 

Hrvatski jezik

 

Edina Smajlagić

Jasenka Šuflaj

Ljerka Egartner Zima

 

II. a ...... f

 

 

 

Engleski jezik

Njemački jezik

 

Snježana Barbarić

Nikolina Maršić

Marina  Jadrić

AidaVidolin

 

II. a ......f

23.8.

8 - 10

2

Etika

Vjeronauk

Politika i gospodarstvo

Zvonimir Obradović

Valetnina Židak

Ružica Miloš

Iva Bojčić

II. a ......f

 

 

 

Tjelesna i zdravstvena

kultura

 

Anđelko Mrzljak

Drako Jurišić

Ivica Štefanac

II. a ..... f

25.8.

11 -12

dvo-rana

Matematika

Matematika u struci

 

Ana Karmelić

Ivana Milolov 

Vjeran Šipek

II. a ..... f

23.8.

10-11,30

3

Elektrostrojarstvo / elektrotehnika

Elementi strojeva

Tehnička mehanika

Igor Špirić

Danko Fuštin

Ivica Štefanac

II. a ..... f

26.8.

8 -9,00

8

Ispitivanje tehničkih materijala

 

Dražen Fišter

Ivo Tabak

Mario Strmen Dvorski

II.a,b,e,f

 

 

 

 

Elementi strojeva i protoka

 

Tehnologija instalacija

 

Stipe Crnoja

Dražen Fišter

Mahmud Šabani

II.d, e

II.d, e

II.c,

24.8.

 

24.8.

8 -10

 

10-11

200

 

 

Tehnologija strojarskih instalacija

Mahmud Šabani

Stipe Crnoja

Dražen Fišter

II.c,

25.8

 

8 -10

 

204

 

Tehnike motornih vozila

Tehnologija održavanja vozila

 

Karmen Mott Bingula

Tomislav Soldo

Josip Čelan

II.a, b,

24.8.

  8 -10

126

Praktična nastava

 

 

24.8. 

 

 

 

                                                                                                                                  

RASPORED POPRAVNIH IRAZREDNIH ISPITA ZA III. RAZRED

U DRUGOM ISPITNOM ROKU ŠK. GOD. 2009./10.

 

 

PREDMET

ISPITNO POVJERENSTVO

RAZRED

DATUM

SATI

SOBA

Hrvatski jezik

 Edina Smajlagić

Jasenka Šuflaj

Ljerka Egartner Zima

III.a .....e

26.8.

9 -10

1

Engleski jezik

Njemački jezik

Snježana Barbarić

Marina  Jadrić

Aida Vidolin

Nikolina Maršić

III.a .....e

23.8.

10 -11

 2

Etika

Vjeronauk

Ružica Miloš

Zvonimir Obradović

Valentina Židak

III.a ....e

26.8.

10-11

3

Tjelesna i zdravstvena

kultura

Anđelko Mrzljak

Drako Jurišić

Ivica Štefanac

III.a ....e

25.8

11-12,00

dvo-rana

Matematika

Matematika u struci

Ana Karmelić

Ivana  Milolov 

Vjeran Šipek

III.a… e

23.8.

8,30-10

3

 

Tehnologija  održavanja vozila

 

Tomislav Soldo

Karmen Mott Bingula

Josip Čelan

III. a

 

 

  

 

Tehnologija instalacija

 

Mahmud Šabani

Dražen Fišter

Stipo Crnoja

 

III. c

 

25.8.

10-11,30

204

Tehnologija grijanja i klimatizacije

Mirko Dumbović

Stipe Crnoja

 Dražen Fišter

III. e

23.8.

8,30-10

200

Elementi strojeva

Automatizacija

Nove tehnologije

Danko Fuštin

Ivo Anić

Josip Čelan

III. e

24.8.

8 - 9

104

Praktična nastava

 

 

23.8.

 

 

  

RASPORED POPRAVNIHIRAZREDNIH ISPITA ZA IV. RAZRED

U DRUGOM ISPITNOM ROKU ŠK. GOD. 2009./10.

 

 

PREDMET

ISPITNO POVJERENSTVO

RAZRED

DATUM

SATI

SOBA

Hrvatski jezik

 Edina Smajlagić

Jasenka Šuflaj

Ljerka Egartner Zima

IV.a

 

 

 

Engleski jezik

Njemački jezik

Snježana Barbarić

Marina  Jadrić

Aida Vidolin

Nikolina Maršić

IV.a

 

 

 

Etika

Vjeronauk

Ružica Miloš

Zvonimir Obradović

Valentina Židak

IV.a

 

 

 

Tjelesna i zdravstvena

kultura

Anđelko Mrzljak

Drako Jurišić

Ivica Štefanac

IV.a

 

 

 

Matematika

Matematika u struci

Ana Karmelić

Ivana  Milolov 

Vjeran Šipek

IV.a

 

 

 

 

Numerički upravljani alatni strojevi

 

Mahmud Šabani

Mario Strmen Dvorski

Damir Deriš

IV.a

23.8.

8,30-9

204

 

Tehnologija posluživanja NUAS-a

Mahmud Šabani

Mario Strmen Dvorski

Damir Deriš

IV.a

23.8.

9 -9,30

204

Nove tehnologije u radu s NUAS-ima

 

Mahmud Šabani

Mario Strmen Dvorski

Josip Čelan

IV.a

26.8.

8 -8,30

204

Nove tehnologije u radu s NUAS-ima

/ izborna nastava/

Mahmud Šabani

Mario Strmen Dvorski

Josip čelan

IV.a

26.8.

8,30 -9

204

Tehnologija održavanja NUAS-a

Mahmud Šabani

Mario Strmen Dvorski

Damir Deriš

IV.a

27.8.

8 -8,30

204

 

Numerički upravljani alatni strojevi

          / izborna nastava/

Mahmud Šabani

Mario Strmen Dvorski

Damir Deriš

IV.a

27.8.

8,30-9

204

 

Praktična nastava

 

 

23.8.

 

 

 

                                                                                                                               




Priloženi dokumenti:
Popravni ispiti u jesenskom roku.doc (123.00 KB)




Tražilica
 
ISŠ - kontakti
 

Dragi učenici,

ovdje se nalaze pitanja i primjeri  zadataka za popravne i razredne ispite te općenito za svladavanje gradiva za sve predmete.

 
PRVI RAZREDI
 
DRUGI RAZREDI
 
TREĆI RAZREDI
 
Vremenici

 
Školska knjižnica
 
Anketa
Koliko često posjećujete ovu web stranicu?





 
POVEZNICE

 
Brojač posjeta
Ispis statistike od 3. 11. 2009.

Ukupno: 5192683
Ovaj mjesec: 1031
Ovaj tjedan: 512
Danas: 63
 
 
 
« Prosinac 2021 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
Prikazani događaji

 
 > Naslovnica
CMS za škole logo
Industrijska strojarska škola / Avenija Marina Držića 14, HR-10000 Zagreb / ss-industrijska-strojarska-zg.skole.hr / ured@ss-industrijska-strojarska-zg.skole.hr
preskoči na navigaciju