Kamo za doček Nove?

Autor: Administrator , 20. 12. 2010.

Kamo za doček Nove godine? Dragi učenici, evo nekoliko savjeta koji vam mogu pomoći!

Već duže vrijeme svima nam se u glavi vrti samo jedno pitanje: Gdje za doček Nove? Gdje i kako proslaviti ''najluđu noć u godini'', mnogi od nas još ne znaju. Neki nemaju ideja, neki nemaju baš puno izbora, a neki financijskih sredstava. Mnogi časopisi, novine i većina televizijskih emisija govore o tome kako će slavni proslaviti Novu godinu, što će odjenuti, što će jesti i piti, s kime će biti i gdje će izaći. Ali to su ipak samo slavni: oni imaju izbora i sredstava za biranje.
Ovisno o ukusima izabrali smo par mogućnosti kako bi vam bilo lakše odlučiti. Oni koji ne vole hladnoću i gužve po kafićima i noćnim klubovima, mogli bi se odlučiti ostati kod kuće s grupom prijatelja i uživati u filmovima, društvenim igrama i ponoćnoj gozbi.
Ako ste više tip osobe kojoj se ta ideja ne bi svidjela, mnogi noćni klubovi imaju program baš za ''najluđu noć u godini''. Budući da svi od nas imaju neki svoj najdraži klub, možete se raspitati. Na glavnom zagrebačkom trgu bit će koncert i novogodišnji vatromet kao i svake godine.
Ako ste pak željni snijega i ostalih zimskih radosti, zavirite malo dublje u svoj džep, jer mnoga europska skijališta imaju svoje aranžmane za doček Nove godine. Avanturističke duhove s dubljim džepom mogla bi zanimati Nova godina u Egiptu.
Bilo kako bilo, Novu godinu možete proslaviti na mnogo načina, a najvažnije od svega je da ste s osobama koje volite, jer tako sigurno nećete pogriješiti.

Goran Slavić, 2.h

Ukupno: 5192678