Rezultati Međužupanijskog natjecanja za učenike vodoinstalatere i instalatere grijanja i klimatizacije

Autor: TANJA Novak Pavić, 1. 3. 2013.

Na Međužupanijskom natjecanju učenika vodoinstalatera i instalatera grijanja i klimatizacije, koje je održano 22. veljače u našoj školi, sudjelovalo je 30 učenika, najboljih u svojim zanimanjima iz 10 hrvatskih županija. Svim učenicima, kao i njihovim mentorima, čestitamo na pokazanom teorijskom i praktičnom znanju. U kategoriji instalatera grijanja i klimatizacije najbolji su: prvo mjesto su osvojili učenici Škole za montažu instalacija i metalnih konstrukcija Zagreb: Tomislav Ostreš i Kristijan Krsnik; drugi su bili učenici Obrtničke škole Bjelovar: Dario Gubić i Matej Ivanović, a treće mjesto su osvojili natjecatelji iz naše škole: Mihael Horvat i Ivan Šalić. U zanimanju vodoinstalatera;  prvo mjesto su osvojili Neven Dujmović i Hrvoje Lukić iz Škole za montažu instalacija i metalnih konstrukcija, drugi su bili opet učenici iz Obrtničke škole Bjelovar: Josip Lukinović i Stjepan Pintač, a treći - učenici iz Tehničke škole Karlovac Josip Požgaj i Dražen Brežnjak.

Napomena: Zbog naknadnog prijavljivanja nekih natjecatelja na sudjelovanje, rezultati nisu još usklađeni s rezultatima na Vetisu. Molimo za razumijevanje. Naknadno ćemo također na ovim stranicama objaviti koji učenici su se prema svojim bodovima plasirali na državno natjecanje kad Agencija za odgoj i obrazovanje donese konačnu odluku. Državno natjecanje će se održati u travnju, također u našoj školi.

U nastavku među priloženim dokumentima možete pogledati konačne rezultate svih natjecatelja, kao i dvije prezentacije o natjecanjima s fotografijama.

Priloženi dokumenti:
Rezultati-IGK.xls (30.00 KB)