preskoči na sadržaj

Industrijska strojarska škola

 > Naslovnica
Vijesti

RASPORED POPRAVNIH I RAZREDNIH ISPITA U DRUGOM ISPITNOM ROKU ŠK. GOD. 2012./13.

Autor: Administrator , 8. 7. 2013.

Raspored ispita možete vidjeti pod OPŠIRNIJE ili ga možete preuzeti OVDJE.

NAPOMENA: POPRAVNI ISPIT U II. ROKU MOGU POLAGATI UČENICI KOJI SU ODRADILI PRAKTIČNU NASTAVU I DONIJELI DNEVNIKE I MAPE PRAKTIČNE NASTAVE NA OCJENJIVANJE 19.8.2013.

Industrijska strojarska škola

Zagreb,  Av.  Marina  Držića 14                                                                                             Zagreb, 5.7.2013.

 

RASPORED POPRAVNIH I RAZREDNIH ISPITA ZA I. RAZRED

U DRUGOM ISPITNOM ROKU ŠK. GOD. 2012./13.

PREDMET

ISPITNO POVJERENSTVO

Razred

Datum

Sati

učionica

Hrvatski jezik

Ivana jagić

Edina Smajlagić

Jasenka Šuflaj

Ljerka Egartner Zima

I.a ......f

22.8.

10,00

2

Engleski jezik

Njemački jezik

Snježana Barbarić

Marina  Jadrić

Nikolina Maršić

Aida Vidolin

I.a ......f

22.8.

8,00

2

Etika

Povijest

Vjeronauk

Ružica Miloš

Zvonimir Obradović

Valentina Židak

 

I.a…..f

 

 

23.8.

 

 

8,00

 

 

2

 

Tjelesna i zdravstvena

kultura

Anđelko Mrzljak

Bićanić Zvonimir

Ivica Štefanac

I.a…..f

23.8.

11,00

dvorana

Matematika

Matematika u struci

Računalstvo

Ana Karmelić

Ivana Milolov

Vjeran Šipek

 

I.a…..f

 

 

21.8.

 

 

8,00

 

 

7

 

 

Tehnička mehanika

Elektrostrojarstvo

 

Damir Deriš

Igor Špirić

Ivo Tabak

I.c,

20.8.

10,00

7

Tehnički materijali

Obrada materijala

Tehnologija obrade i montaže

Stipo Crnoja

Ivan Anić

Ivo Tabak

I.a ….f

20.8.

8,00

200

Nacrtna geometrija  i  tehničko crtanje

Stipo Crnoja

Tomislav Soldo

Damir Deriš

I.c

20.8.

9,30

200

Tehnologija održavanja          alatnih strojeva

 

 

 

 

 

CAD CAM tehnologije

CNC strojevi

 

I.f

26.8.

8,00

 

Praktična nastava

 

I.f

26.8.

9 - 12

Rad.

 

RASPORED POPRAVNIH I RAZREDNIH ISPITA ZA II. RAZRED

U DRUGOM ISPITNOM ROKU ŠK. GOD. 2012./13.

 

PREDMET

ISPITNO POVJERENSTVO

Razred

Datum

Sati

učionica

 

Hrvatski jezik

Ivana Jagić

Edina Smajlagić

Jasenka Šuflaj

Ljerka Egartner Zima

II. a ....g

23.8.

10,00

2

Engleski jezik

Njemački jezik

Snježana Barbarić

Marina  Jadrić

Nikolina Maršić

Aida Vidolin

II. a ....g

23.8.

8,00

3

Etika

Vjeronauk

Politika i gospodarstvo

Ružica Miloš

Zvonimir Obradović

Valentina Židak

II.a ….g

20.8.

8,00

5

Tjelesna i zdravstvena

kultura

Anđelko Mrzljak

Zvonimir Bićanić

Ivica Štefanac

II. a ... g

23.8.

11,00

dvorana

Matematika

Matematika u struci

Ana Karmelić

Ivana Milolov

Vjeran Šipek

 

II.a,…g

 

 

22.8.

 

8,00

4

 

Tehničko crtanje

 

Stipo Crnoja

Tomislav Soldo

Damir Deriš

 

II.g

 

20.8.

9,30

200

Elektrotehnika / elektrostrojarstvo

Elementi strojeva

Elementi strojeva i protoka

Igor Špirić

Franjo Forbah

Stipo Crnoja

II. b,c,f

II. d,e

20.8.

9,30

7

 

Tehnologija strojarskih instalacija

 

Stipo Crnoja

Franjo Forbah

Mahmud Šabani

II.d,e

22.8.

10,00

200

 

Tehnike motornih vozila

Tehnologija održavanja vozila

Tehnike motornih vozila (izborna)

 

Karmen Mott Bingula

Tomislav Soldo

Ivo Tabak

II.a, b,

21.8.

21.8.

22.8.

8,00

10,00

10,00

126

 

Primjena kompjutorskih programa

Nove tehn. u radu s Nuas-ima

Tehn. obrade i održavanja

 

Ivan Anić

Franjo Forbah

Mahmud Šabani

 

II.f

 

8,00

113

CNCstrojevi

CAD CAM tehnologije

 

 

 

 

 

Praktična nastava

 

II.f

26.8.

8,00

Rad.

 

RASPORED POPRAVNIH I RAZREDNIH ISPITA ZA III. RAZRED

U DRUGOM ISPITNOM ROKU ŠK. GOD. 2012./13.

 

PREDMET

ISPITNO POVJERENSTVO

RAZRED

DATUM

SATI

SOBA

Hrvatski jezik

Ivana Jagić

Edina Smajlagić

Jasenka Šuflaj

Ljerka Egartner Zima

III.a ....f

21.8.

8,00

mala zbor-nica

Engleski jezik

Njemački jezik

Snježana Barbarić

Marina  Jadrić

Aida Vidolin

Nikolina Maršić

III.a ....f

21.8.

10,00

mala zbor-nica

Etika

Vjeronauk

Ružica Miloš

Zvonimir Obradović

Ivana Jadrić

III.a….f

20.8.

9,30

5

Tjelesna i zdravstvena

kultura

Anđelko Mrzljak

Zvonimir Bićanić

Ivica Štefanac

III.a ....f

23.8.

11,00

dvo-rana

Matematika

Matematika u struci

Ana Karmelić

Ivana Mišur  Milolov

Vjeran Šipek

III.a… f

23.8.

8,00

mala zbor-nica

 

Primjena računala

Poslovno komuniciranje

 

Josip Čelan

Ivo Tabak

Mirko Dumbović

III. f

19.8.

9,00

113

Elementi strojeva

 

Franjo Forbah

Ivo Tabak

Ivica Štefanac

III.f

19.8.

10,00

113

 

Tehničko crtanje i dokumentiranje

 

 

Dragica Miloš

Damir Deriš

Franjo Forbah

III.f

20.8.

8,00

113

 

Tehnologija alatničarstva

 

Ivica Štefanac

Ivo Tabak

Franjo Forbah

 

III. c

 

20.8.

9,30

126

 

Tehnologija instalacija

Tehnologija grijanja i klimatizacije

 

Franjo Forbah

Ivo Tabak

Mirko Dumbović

III. c

III.d

20.8.

9,30

10,00

126

Tehnike motornih vozila

Održavanje motornih vozila

Karmen Mott Bingula

Tomislav Soldo

Franjo Forbah

III.a,b

20.8.

9,30

126

 

Dijagnostika motornih vozila

 

Karmen Mott Bingula

Tomislav Soldo

Franjo Forbah

III.a,b

21.8.

8,00

126

Automatizacija

Osnovi elektrotehnike

Mirko Dumbović

Josip Čelan

Igor Špirić

III.a… e

20.8.

10,00

126

 




Priloženi dokumenti:
POPR2-13.doc (111.00 KB)




Tražilica
 
ISŠ - kontakti
 

Dragi učenici,

ovdje se nalaze pitanja i primjeri  zadataka za popravne i razredne ispite te općenito za svladavanje gradiva za sve predmete.

 
PRVI RAZREDI
 
DRUGI RAZREDI
 
TREĆI RAZREDI
 
Vremenici

 
Školska knjižnica
 
Anketa
Koliko često posjećujete ovu web stranicu?





 
POVEZNICE

 
Brojač posjeta
Ispis statistike od 3. 11. 2009.

Ukupno: 5192688
Ovaj mjesec: 1036
Ovaj tjedan: 517
Danas: 68
 
 
 
« Prosinac 2021 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
Prikazani događaji

 
 > Naslovnica
CMS za škole logo
Industrijska strojarska škola / Avenija Marina Držića 14, HR-10000 Zagreb / ss-industrijska-strojarska-zg.skole.hr / ured@ss-industrijska-strojarska-zg.skole.hr
preskoči na navigaciju