Virtualne učionice Industrijske strojarske škole

Autor: Mate Sabol, 13. 3. 2020.

Prema odluci Vlade Republike Hrvatske, obustavlja se nastava u školama u naredna dva tjedna. Nastavnici Industrijske strojarske škole pripremili su se za izvođenje nastave na daljinu uz pomoć informacijsko-komunikacijske tehnologije. Nastavnici će online nastavu izvoditi od ponedjeljka 16. ožujka 2020. godine koristeći Yammer mrežu gdje su kreirane virtualne učionice i Virtualna zbornica. U prilogu su poveznice na virtualne učionice i Virtualnu zbornicu kao i upute za pristupanje Yammer mreži.

Od ponedjeljka 16. ožujka 2020. učenici su dužni posjećivati virtualne učionice te pratiti sve informacije i upute dobivene od razrednika i predmetnih nastavnika koji su za učenike pripremili nastavne sadržaje kako bi se nastava odvijala po uobičajenom rasporedu. Ako učenik nije bio cijeli dan aktivan u virtualnoj učionici, njegov izostanak potrebno je opravdati razredniku.

S obzirom na to da je pred nama veliki izazov, pozivamo na odgovorno ponašanje, kontinuiranost i organiziranost u radu, kao i na strpljenje i međusobnu potporu jer se jedino tako možemo nositi s novonastalom situacijom.

Temeljom upita koji je Hrvatska gospodarska komora uputila Ministarstvu znanosti i obrazovanja, isto je izdalo obavijest da učenici srednjih strukovnih škola nemaju praksu u gospodarskim subjektima (poduzećima, tvrtkama, servisima) dok traje obustava nastave u školama.

Sve važne informacije, vezane uz izvođenje nastave na daljinu, objavljivat će se i na službenoj Facebook stranici Industrijske strojarske škole.

« Kolovoz 2020 »

31.07.2020. 11:45
UPISI U PRVI RAZRED - jesenski upisni krug
Dragi osmaši, poštovani roditelji, jesenski upisni krug traje od 21. kolovoza do 3. rujna 2020.  godine, s time da prijave obrazovnih programa traju od 21. do 28. kolovoza 2020. kada započinje ispis prijavnica koje roditelji potpisuju i donose osnovnim školama do 31. kolovoza.  UPIS (i dostava potrebne dokumentacije) u našu školu je 2 rujna 2020.. od 8.00 do 14.00 sati.

09.06.2020. 10:52
PRIJAVE I UPISI U PRVI RAZRED u školskoj godini 2020./2021.
Dragi učenici osmih razreda, poštovani roditelji! U nastavku pod više možete pogledati koje programe mogu učenici upisati u prvi razred  školske godine 2020./2021. u našoj školi te koju posebnu dokumentaciju trebaju donijeti prigodom upisa (Ugovor o naukovanju, Liječnička svjedodžba, Potvrda liječnika) i za koja zanimanja.    DOSTAVA DOKUMENTACIJE U SREDNJU ŠKOLU JE         OD 27. DO 29. SRPNJA 2020. OD 8.00 DO 16.00 SATI   Dokumentaciju potrebnu za upis roditelji učenika mogu poslati u navedenom terminu i putem elektroničke pošte na adresu iss@ss-industrijska-strojarska-zg.skole.hr .  Prilikom slanja elektorničke pošte molimo roditelje da navedu broj telefona putem kojeg ih možemo kontaktirati, ukoliko će biti potrebno. Također, molimo sve učenike da se izjasne o izbornim predmetima i odabiru stranog jezika, kako je navedeno u natječaju za upis.

07.07.2020. 12:29
Liječnički pregled za upis učenika u prvi razred
Dragi učenici, zdravstvena ustanova EuroMedica nudi povoljniji liječnički pregled medicine rada za upis učenika. Za sve informacije slobodno kontaktirajte školu gdje možete doći po uputnicu.