Online katalog školske knjižnice
Potražite na internetu
katalog školske knjižnice!

Učenici, roditelji i nastavnici!
WEB adresa na kojoj se nalazi KATALOG školske knjižnice je OVDJE. Na toj adresi se nalazi zajednička baza knjižnog fonda svih knjižnica koje imaju Metel program za knjižnično poslovanje.

Online katalogom je omogućen pristup školskoj knjižnici putem interneta, što znači da su omogućene sve korisničke potrebe oko pretraživanja knjižnične baze, odnosno, pretraživanje kataloga. To drugim riječima znači da u svakom trenutku možete dobiti informaciju o tome ima li vaša školska knjižnica neku određenu knjigu, koje sve knjige nekog autora postoje u knjižnici, koji autor je napisao neku knjigu i dr. Između ostalog izdvajamo i podatak da za većinu novijih izdanja možete odmah vidjeti kako izgleda naslovnica knjige.
Želimo vam ugodno surfanje!

Odabirom područja pojedine stručne UDK skupine otvara se popis knjiga koje školska knjižnica posjeduje iz određenog područja struke ili književnosti.

« Siječanj 2020 »

16.01.2020. 09:14
Odabir agencije za dvodnevnu izvanučioničku nastavu Italija, Gardaland
Na roditeljskom sastanku održanom 15.1.2020. predstavile su se tri agencije. Odabirom roditelja odabrana je agencija Punim jedrima. Odluka je bila jednoglasna (25 glasova).

19.12.2019. 15:17
Konačna bodovna lista i odluka o sudionicima mobilnosti Erasmus+ COmpetitive VET for learners and teachers II [COVET II] AUTOMEHANIČARI - FRANCUSKA
U utorak 17. prosinca 2019. godine istekao je žalbeni rok na objavljenu 2. bodovnu listu učenika u zanimanju automehaničar prijavljenih na poziv za dostavu prijava za sudjelovanje u projektu Erasmus+ 2019./2020. koji će biti sudionici mobilnosti u Francuskoj. Povjerenstvo za odabir nije zaprimilo niti jedan pismeni ili usmeni prigovor od strane učenika i roditelja. Ravnatelj Nenad Pavlinić i koordinatorica projekta Meri Ružević donose konačnu bodovnu listu učenika sudionika mobilnosti. Čestitamo svim odabranim učenicima i želimo im uspješne pripreme za provedbu mobilnosti.

19.12.2019. 13:32
Od ideje do realizacije
Još su jedan simpatičan borić izradili naši kreativni učenici.  Budući instalateri grijanja i klimatizacije Šimun Jurić, Leon Volf i Ivan Čerkezović, svi iz 3. e razreda, pripremili su ideju koju su i ostvarili u školskoj radionici praktične nastave. U realizaciji svoje ideje su koristili otpadni materijal radioničkih vježbi i pritom pokazali kako vješto rukuju instalacijskim cijevima. Na kraju su borić okitili starim CD-ovima i time vlastitim kreativnim primjerom pokazali kako božićno drvce može biti čarobno i zanimljivo ako koristimo stare predmete ili otpadni materijal. Bitno je naglasiti da su učenici sve sami osmislili i izradili zbog čega zaslužuju izuzetne čestitke.

> O školi  > Školska knjižnica