Izvannastavne aktivnosti

Skupina za očuvanje okoliša

voditelj

Jadranka Razum, djelatnik

U Industrijskoj strojarskoj školi, uz dodatnu i dopunsku nastavu, posljednjih godina djeluju i slobodne aktivnosti: informatička grupa, planinarska sekcija „Strojarci“, novinarska skupina „Strojarko“, športski klub, skupina za očuvanje okoliša, WEB-EKO skupina, dramska sekcija i  knjižničarska skupina.

Učenici škole redovito sudjeluju u natjecanjima koje organiziraju Ministarstvo znanosti, obrazovanja i športa, Gradski ured za obrazovanje i šport, CARNET, Ministarstvo za europske integracije, Crveni križ, Europski dom i drugi.
         Pod pokroviteljstvom Hrvatske obrtničke komore škola se kontinuirano prezentira na specijaliziranom međunarodnom sajmu Zagrebačkog velesajma, a sudjeluje i u prezentiranju na smotri srednjih škola „Dojdi osmaš“.
         Osim toga, u školi se organiziraju međurazredni športski susreti i natjecanja, književne i druge priredbe, tematske izložbe, predavanja i tribine, filmske video-projekcije, posjete sajmovima i muzejima, obilježavanje državnih i vjerskih blagdana, aktivnosti Crvenog križa, jednodnevni i višednevni izleti i ekskurzije učenika i nastavnika.
         Škola, prema mogućnostima, sudjeluje i u međuškolskim športskim natjecanjima, natjecanjima znanja te smotrama učeničkih radova. Kontinuirano surađuje s kulturnim, športskim i drugim javnim ustanovama koje se bave organiziranim radom s mladeži u slobodno vrijeme u cilju poticanja izvannastavnih i izvanškolskih aktivnosti kulturne, znanstvene ili športske orijentacije učenika. Škola također kontaktira i s drugim školama u svezi poboljšanja kulturnih i javnih sadržaja. U suradnji s Hrvatskom obrtničkom komorom škola organizira i provodi stručne seminare za nastavnike.
         Posljednjih nekoliko godina u Industrijskoj strojarskoj školi se aktivno provodi projekt ECDL izobrazbe nastavnika, projekt odobren od strane Ministarstva znanosti, obrazovanja i športa.

« Kolovoz 2020 »

31.07.2020. 11:45
UPISI U PRVI RAZRED - jesenski upisni krug
Dragi osmaši, poštovani roditelji, jesenski upisni krug traje od 21. kolovoza do 3. rujna 2020.  godine, s time da prijave obrazovnih programa traju od 21. do 28. kolovoza 2020. kada započinje ispis prijavnica koje roditelji potpisuju i donose osnovnim školama do 31. kolovoza.  UPIS (i dostava potrebne dokumentacije) u našu školu je 2 rujna 2020.. od 8.00 do 14.00 sati.

09.06.2020. 10:52
PRIJAVE I UPISI U PRVI RAZRED u školskoj godini 2020./2021.
Dragi učenici osmih razreda, poštovani roditelji! U nastavku pod više možete pogledati koje programe mogu učenici upisati u prvi razred  školske godine 2020./2021. u našoj školi te koju posebnu dokumentaciju trebaju donijeti prigodom upisa (Ugovor o naukovanju, Liječnička svjedodžba, Potvrda liječnika) i za koja zanimanja.    DOSTAVA DOKUMENTACIJE U SREDNJU ŠKOLU JE         OD 27. DO 29. SRPNJA 2020. OD 8.00 DO 16.00 SATI   Dokumentaciju potrebnu za upis roditelji učenika mogu poslati u navedenom terminu i putem elektroničke pošte na adresu iss@ss-industrijska-strojarska-zg.skole.hr .  Prilikom slanja elektorničke pošte molimo roditelje da navedu broj telefona putem kojeg ih možemo kontaktirati, ukoliko će biti potrebno. Također, molimo sve učenike da se izjasne o izbornim predmetima i odabiru stranog jezika, kako je navedeno u natječaju za upis.

07.07.2020. 12:29
Liječnički pregled za upis učenika u prvi razred
Dragi učenici, zdravstvena ustanova EuroMedica nudi povoljniji liječnički pregled medicine rada za upis učenika. Za sve informacije slobodno kontaktirajte školu gdje možete doći po uputnicu.

> Nastava  > Izvannastavne aktivnosti