Popis udžbenika po zanimanjima

Dragi učenici i roditelji! Priloženi dokumenat sadrži popise obveznih udžbenika po smjerovima - zanimanjima za sve tri godine obrazovanja.

Udžbenici su u zajedničkom popisu poredani ovim redoslijedom, najprije za prve razrede, zatim za druge i na kraju za sve treće razrede po zanimanjima:

Alatničar

Autolimar

Automehaničar

CNC - operater

Instalater grijanja i klimatizacije

Strojobravar

Tehnički crtač

Tokar

Bravar

Grad Zagreb je osigurao i u ovoj 2019./2020. školskoj godini udžbenike besplatne za učenike srednjih škola kojima je osnivač Grad Zagreb te za učenike koji pohađaju srednju školu izvan Grada Zagreba, a imaju prebivalište u Gradu Zagrebu. Napominjemo da su roditelji/staratelji za udžbenike koji su dodijeljeni njihovoj djeci za ovu školsku godinu neposredno prije njihovog preuzimanja, potpisali revers, čime se obvezuju na povrat neoštećenih/upotrebljivih udžbenika.

« Siječanj 2020 »

16.01.2020. 09:14
Odabir agencije za dvodnevnu izvanučioničku nastavu Italija, Gardaland
Na roditeljskom sastanku održanom 15.1.2020. predstavile su se tri agencije. Odabirom roditelja odabrana je agencija Punim jedrima. Odluka je bila jednoglasna (25 glasova).

19.12.2019. 15:17
Konačna bodovna lista i odluka o sudionicima mobilnosti Erasmus+ COmpetitive VET for learners and teachers II [COVET II] AUTOMEHANIČARI - FRANCUSKA
U utorak 17. prosinca 2019. godine istekao je žalbeni rok na objavljenu 2. bodovnu listu učenika u zanimanju automehaničar prijavljenih na poziv za dostavu prijava za sudjelovanje u projektu Erasmus+ 2019./2020. koji će biti sudionici mobilnosti u Francuskoj. Povjerenstvo za odabir nije zaprimilo niti jedan pismeni ili usmeni prigovor od strane učenika i roditelja. Ravnatelj Nenad Pavlinić i koordinatorica projekta Meri Ružević donose konačnu bodovnu listu učenika sudionika mobilnosti. Čestitamo svim odabranim učenicima i želimo im uspješne pripreme za provedbu mobilnosti.

19.12.2019. 13:32
Od ideje do realizacije
Još su jedan simpatičan borić izradili naši kreativni učenici.  Budući instalateri grijanja i klimatizacije Šimun Jurić, Leon Volf i Ivan Čerkezović, svi iz 3. e razreda, pripremili su ideju koju su i ostvarili u školskoj radionici praktične nastave. U realizaciji svoje ideje su koristili otpadni materijal radioničkih vježbi i pritom pokazali kako vješto rukuju instalacijskim cijevima. Na kraju su borić okitili starim CD-ovima i time vlastitim kreativnim primjerom pokazali kako božićno drvce može biti čarobno i zanimljivo ako koristimo stare predmete ili otpadni materijal. Bitno je naglasiti da su učenici sve sami osmislili i izradili zbog čega zaslužuju izuzetne čestitke.

> O školi  > Školska knjižnica  > Popis udžbenika