> O školi  > Akti škole
Akti škole

Ova stranica nudi detaljan uvid u školske dokumente: Statut škole, Školski kurikulum, Program rada, Pravilnik o kućnom redu i Etički kodeks neposrednih nositelja odgojno-obrazovne djelatnosti.

Ovdje možete pronaći i opće dokumente, pravilnike i zakone o hrvatskom školstvu. Među priloženim dokumentima, kao i na donjim poveznicama nalaze se i planovi nabave, financijski planovi škole te zapisnici sjednica Školskog odbora.

Zakon o strukovnom obrazovanju

Zapisnici sa sjednica Školskog odbora

Financijska izvješća škole

Priloženi dokumenti:
GodisnjiPlaniProgramISS 2019-2020.pdf
KurikulumISS 2019-2020.pdf
Pravilnik o nacinu i postupku zaposljavanja Prijedlog ISS.docx
Pravilnik o kriterijima za izricanje pedagoskih mjera (NN br.94 2015.pdf).pdf
Pravilnik o izmjeni Pravilnika o kriterijima za izricanje pedagoskih mjera.pdf
Zakon o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj skoli.pdf
Eticki kodeks.pdf
Pravilnik o kucnom redu.pdf
Drzavni pedagoski standard srednjoskolskog sustava odgoja i obrazovanja.pdf
Pravilnik o NOiI nastave u strukovnim skolama.pdf
Pravilnik o normi rada nastavnika u SS ustanovi.pdf
Pregled sklopljenih ugovora o javnoj nabavi i njihovog izvrsenja.pdf
Pravilnik o pedagoskoj dokumentaciji.pdf
Fiskalna odgovornost.pdf
Pravilnik o zastiti od pozara.doc
Odluka o izmjenama Statuta.doc
PROCEDURA OD ZAPRIMANJA I PLACANJA RACUNA.docx
PROCEDURA NABAVE.rtf
Pravilnik-o-postupku-javne-nabave-bagatelne-vrijednosti.rtf
Obavijest o nepostojanju. sukoba interesa.docx
PROCEDURA NAPLATE PRIHODA.docx
Pravilnik o sadrzaju i obliku svjedodzbi.pdf
KRITERIJI TROSENJA VLASTITIH PRIHODA SKOLE.docx
PROCJENA FIN.PLANA 18.,19.,.docx
Novi Pravilnik o nabavi jednostavne vrijednosti.doc
PRAVILNIK O VIDEO NADZORU.docx
GDPR-PRAVILNIK-SKOLA.docx
ODLUKA o imenovanju sluzb za zas.osb.pod..docx
Eticko povjerenstvo ISS-a.jpg
Povjerenik za zastitu dostojanstva djelatnika ISS-a.jpg
KATALOG INFORMACIJA I ODLUKA SL. ZA INFORM..doc
STATUT ISS -novi -sug. 27. 2.2019..docx
Pravilnik-o-nacinima-postupcima-i-elementima-vrednovanja-ucenika-u-osnovnoj-i-srednjoj-skoli-2019.pdf
Procedura - izdavanje putnih naloga.docx
Procedura o blagajnickom poslovanju1 (3).doc
Procedura - zaprimanje e-racuna.docx
PRAVILNIK O POSTUPKU UNUTARNJEG PRIJAVLJIVANJA NEPRAVILNOSTI I IMENOVANJU POVJERLJIVE OSOBE.docx
Protokol o postupanju u slucaju nasilja me u djecom i mladima - skraceno.doc
Odluka o imenovanju povjerljive osobe za unutarnje prijavljivanje nepravilnosti.pdf
Odluka o imenovanju zamjenika povjerljive osobe za unutarnje prijavljivanje nepravilnosti.pdf

« Ožujak 2020 »

23.03.2020. 12:11
Brošura o postupanju u slučaju potresa
Poštovani učenici i roditelji, u prilogu možete pročitati brošuru o postupcima prije, tijekom i nakon potresa, informacije o kompletu za preživljavanje, opća pravila ponašanja te načine na koje prirodne katastrofe djeluju na nas. Trenutno je najbitnije ostati smiren i sabran jer nas čekaju neizvjesni dani koje ne možemo predivdjeti. Unatoč tome možemo utjecati na naše ponašanje i misli koje će nam najviše ići u korist ako razmišljamo na način da ostanemo smireni, sigurni i zajedno.  Stručna suradnica Sara Novak, mag. paed.

13.03.2020. 14:16
Virtualne učionice Industrijske strojarske škole
Prema odluci Vlade Republike Hrvatske, obustavlja se nastava u školama u naredna dva tjedna. Nastavnici Industrijske strojarske škole pripremili su se za izvođenje nastave na daljinu uz pomoć informacijsko-komunikacijske tehnologije. Nastavnici će online nastavu izvoditi od ponedjeljka 16. ožujka 2020. godine koristeći Yammer mrežu gdje su kreirane virtualne učionice i Virtualna zbornica. U prilogu su poveznice na virtualne učionice i Virtualnu zbornicu kao i upute za pristupanje Yammer mreži. Od ponedjeljka 16. ožujka 2020. učenici su dužni posjećivati virtualne učionice te pratiti sve informacije i upute dobivene od razrednika i predmetnih nastavnika koji su za učenike pripremili nastavne sadržaje kako bi se nastava odvijala po uobičajenom rasporedu. Ako učenik nije bio cijeli dan aktivan u virtualnoj učionici, njegov izostanak potrebno je opravdati razredniku. S obzirom na to da je pred nama veliki izazov, pozivamo na odgovorno ponašanje, kontinuiranost i organiziranost u radu, kao i na strpljenje i međusobnu potporu jer se jedino tako možemo nositi s novonastalom situacijom. Temeljom upita koji je Hrvatska gospodarska komora uputila Ministarstvu znanosti i obrazovanja, isto je izdalo obavijest da učenici srednjih strukovnih škola nemaju praksu u gospodarskim subjektima (poduzećima, tvrtkama, servisima) dok traje obustava nastave u školama. Sve važne informacije, vezane uz izvođenje nastave na daljinu, objavljivat će se i na službenoj Facebook stranici Industrijske strojarske škole.

13.03.2020. 11:18
Pravila ponašanja u virtualnim učionicama
Dragi učenici, narednih dana družit ćemo se samo virtualno pa ćemo se, kao i uvijek, pridržavati pravila ponašanja i komuniciranja u online okruženju. Hvala profesorici Sanji Pavlović Šijanović iz Gimnazije Vukovar na ovom plakatu koji možete proučiti klikom na "više".

> O školi  > Akti škole