> Natječaji
Natječaji Industrijske strojarske škole

Na temelju članka 6. Zakona o zakupu i kupoprodaji  poslovnog prostora (Narodne novine broj:125/11, 64/15 i 112/18) i članka 22. Odluke o zakupu i kupoprodaji  poslovnog prostora  (Službeni glasnik Grada Zagreba 10/12, 3/18, 6/19 i 18/19) Školski odbor Industrijske strojarske škole Zagreb, Avenija Marina Držića 14 raspisuje

JAVNI NATJEČAJ

za davanje u zakup poslovnog prostora Industrijske strojarske škole

1. Raspisuje se Javni natječaj za davanje u zakup neuređenog  poslovnog prostora u Industrijskoj strojarskoj školi Zagreb, Avenija Marina Držića 14, ukupne površine 75 m2.
  2. Poslovni prostor se može zakupiti i koristiti za uredsku djelatnost (obrazovanje, kultura i drugo).
  3. Poslovni prostor se daje u zakup u viđenom stanju. Industrijska strojarska škola će zakupniku tog poslovnog prostora dozvoliti minimalna ulaganja potrebna za obavljanje ugovorene djelatnosti bez prava na povrat uloženih sredstava.
  4. Poslovni prostor daje se u zakup na određeno vrijeme od 5 godina. Industrijska strojarska škola zadržava pravo da zakup može otkazati i prije isteka roka od 5 godina ukoliko se ukaže potreba da je prostor koji je predmet zakupa nužan za potrebe odgojno-obrazovnog rada.
  5. Početna cijena ponuđenog poslovnog prostora  iznosi­  3.000,00 kn. mjesečno bez PDV-a

U cijenu zakupnine nisu uključene naknade za potrošnju električne energije, vode i ostale komunalne naknade.

1. Pisane ponude na ovaj natječaj podnose se u zatvorenoj omotnici s naznakom:

“JAVNI NATJEČAJ ZA DAVANJE U ZAKUP POSLOVNOG PROSTORA – NE OTVARATI“

na adresu: INDUSTRIJSKA STROJARSKA ŠKOLA, Avenija Marina Držića 14, 10 000 Zagreb, za POVJERENSTVO ZA DAVANJE U ZAKUP POSLOVNOG PROSTORA preporučenom pošiljkom ili neposredno u tajništvu zgrade Škole.

Rok za podnošenje pisanih ponuda je 15 dana od prvog sljedećeg dana nakon objave natječaja.

1. Ponude će biti javno otvorene u prostorijama Škole, Avenija Marina Držića 14, dana 28.12. 2020. godine u 10:00 sati.
  2. Cjeloviti tekst javnog natječaja objavljuje se na web stranici Škole http://ss-industrijska-strojarska-zg.skole.hr/ i na oglasnoj ploči škole na adresi Avenija Marina Držića 14, 10 000 Zagreb.

Javni natječaj oglašen je dana 10.12.2020. godine u tiskovini 24sata, na oglasnoj ploči Škole kao i na web stranici škole.

Cjeloviti tekst natječaja nalazi se u priloženim dokumentima.

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Obavijest o Javnom natječaju  za popunu radnih mjesta :

1. Nastavnik/ica strojarske grupe predmeta (m/ž), jedan (1) izvršitelj na određeno puno radno vrijeme, četrdeset (40) sati tjedno – zamjena.

Javni natječaj je dana 1. prosinca 2020. godine oglašen na stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, a traje do 9.prosinca 2020.

Tekst natječaja pročitajte u priloženim dokumentima.

« Siječanj 2021 »

15.01.2021. 17:50
Početak 2. polugodišta, 18. siječnja 2021. godine, online
Dragi učenici, u ponedjeljak, 18. siječnja počinje drugo polugodište. Nastavu započinjemo online i do daljnjeg će tako biti, a krećemo s jutarnjom smjenom. I teorijska i praktična nastava su online, osim što 3.c alatničari i 3.g CNC operateri (CNC praktikum) praktičnu nastavu imaju u školi i dolaze u 8.00 ujutro na praksu u školu, svi ostali imaju online. Učenici praktičnu nastavu u gospodarskim subjektima obavljaju po redovnom rasporedu.

11.01.2021. 20:07
Božićni eko-izazov: Budi svjestan stvor, spasi jelku ili bor
Aktivistička grupa Zelena akcija pozvala je sve zainteresirane da u blagdansko vrijeme, umjesto kupnje jelke ili bora, osmisle vlastitu kreativnu „zero waste” („nula otpada“) zamjenu za božićno drvce i pri tome osvoje bicikl. Božićni eko-izazov, koji je trajao od 17. prosinca 2020.  do 11. siječnja 2021. godine, prihvatili su učenici i strukovni učitelji Industrijske strojarske škole čije je „zero waste“ božićno drvce osvojilo više od 1500 „lajkova“ u  Facebook događaju Zero waste Croatia network  i tako zauzelo drugo mjesto među 15 finalista.  Božićni blagdani često su popraćeni navikama koje uvelike štete okolišu i društvu, a osim kupovanja nepotrebnih jednokratnih proizvoda i gomilanja ambalaže, najvidljivija praksa - koja je ujedno i simbol Božića, svakako je kupnja nekoć žive jelke ili bora, istaknuli su u Zelenoj akciji. Božićna drvca masovno se sijeku ili sade samo u tu svrhu kako bi poslije bila posječena, dovedena u domove te, nažalost, izbačena na cestu po završetku blagdana. Ideja ovog božićnog eko-izazova Zelene akcije je na kreativan način zadržati blagdanski duh i tradiciju kićenja jelke ili bora, ali i poručiti da prepoznajemo poveznicu prekomjernog i nesvrhovitog trošenja Zemljinih resursa te proizvodnje ogromnih količina otpada. Sudjelovanjem u ovom izazovu svi uključeni odbili su kupiti jelku ili bor te su svojim činom doprinijeli očuvanju vrijednog šumskog eko-sustava i njegovih neophodnih funkcija: proizvodnja kisika, ublažavanje klimatskih promjena i zaštita od odrona. Klikom na "više" saznajte sve o božićnom eko-izazovu.

04.01.2021. 08:49
Donacija Organizacije Status M
U sklopu regionalnog programa CARE Young Men Initiative (YMI) - Boys and Men as Allies in Violence Prevention and Gender Transformation in the Western Balkans podržanog od strane care Internationala Balkans, Organizacija Status M donirala nam je televizor. Ovim putem zahvaljujemo Statusu M na izvrsnoj suradnji s Industrijskom strojarskom školom koja se realizira već nekoliko godina kroz pedagoške radionice i izradu materijala na praktičnoj nastavi.

> Natječaji