Vijesti za učenike ... Uspjesi naših učenika

Što mladi trebaju znati o alkoholu? Budi originalan i ostani svoj! Vijest ima dokument u privitku

Autor: TANJA Novak Pavić, 19. 5. 2020. 15:00

Dragi učenici!

Što trebate znati o alkoholu? Kakve posljedice na vaš mladi organizam uzrokuje pijenje alkohola? Zašto pijenje više nije cool? Kako se oduprijeti vršnjačkom pritisku i nagovaranju prijatelja? Bit ćeš uklopljen/uklopljena u društvo i ako ne pristaneš na nagovaranja. Ostanite svoji i originalni, imate mogućnost izbora, imajte svoj stav!  Odluke koje donosiš danas, osnova su za tvoju budućnost. Ako želiš ostvariti svoje ciljeve i snove, važno je biti originalan i ostati svoj! Pogledajte prezentaciju u privitku, dat će vam odovore na ova pitanja!

Bonton u online okruženju Vijest ima dokument u privitku

Autor: TANJA Novak Pavić, 18. 4. 2020. 22:33

U privitku se nalazi prezentacija Bonton u online okruženju koju je pripremila socijalna radnica naše škole Marija Jularić. Tema je aktualna i govori o pravilima komuniciranja u virtualnom okruženju.

U prezentaciji su prikazana određena pravila, a na kraju se nalazi poveznica na film u trajanju od 30 minuta na temu "Tko se to šali s mojim podacima?"

Briga o sebi i očuvanje mentalnog zdravlja Vijest ima dokument u privitku

Autor: Sara Novak, 26. 3. 2020. 17:33

Poštovani učenici,

u prilogu su savjeti za očuvanje mentalnog zdravlja i brigu o sebi nakon potresa, u vrijeme korona virusa.

Aplikacija Stella za učenike Vijest ima dokument u privitku

Autor: Sara Novak, 26. 3. 2020. 17:15

Poštovani učenici,

u prilogu je letak koji opisuje aplikaciju "Stella", a koja sadrži edukativne materijale o mentalnom zdravlju mladih te tehnike za samopomoć kod problema mentalnog zdravlja koji se mogu javiti tijekom adolescencije. Aplikacija sadrži korisne informacije o mentalnom zdravlju mladih općenito, samopoštovanju te najčešćim problemima mentalnog zdravlja u adolescenciji kao što su anksioznost i depresivnost.

Neobičan videouradak učenika 3. f razreda za najavu književnog djela

Autor: Administrator , 5. 2. 2020. 09:47

Učenici 3. f razreda na lektirnoj filmskoj radionici snimili su videonajavu za knjigu Eugenea Ionesca Ćelava pjevačica. Poticaj za to filmsko stvaralaštvo bio je nagradni javni poziv Ministarstva kulture za video koji najavljuje neko književno djelo. Učenici su svojim prvim filmskim iskustvom prikazali ovu antidramu na neobičan i originalan način.  Navijajmo svi da osvoje putovanje za cijeli razred!

Za pregled videa kliknite na sliku:

Glumci: Jakov Grgić, Benjamin Kuzmić, David Gotovac, Dominik Kraljević
Glasovi: Fran Dorner, Domagoj Barišić, David Gotovac, David Cetina
Redatelj: Benjamin Kuzmić
Kamera: Dominik Kraljević
Mentorica: Barbara Crnčan

« Kolovoz 2020 »

31.07.2020. 11:45
UPISI U PRVI RAZRED - jesenski upisni krug
Dragi osmaši, poštovani roditelji, jesenski upisni krug traje od 21. kolovoza do 3. rujna 2020.  godine, s time da prijave obrazovnih programa traju od 21. do 28. kolovoza 2020. kada započinje ispis prijavnica koje roditelji potpisuju i donose osnovnim školama do 31. kolovoza.  UPIS (i dostava potrebne dokumentacije) u našu školu je 2 rujna 2020.. od 8.00 do 14.00 sati.

09.06.2020. 10:52
PRIJAVE I UPISI U PRVI RAZRED u školskoj godini 2020./2021.
Dragi učenici osmih razreda, poštovani roditelji! U nastavku pod više možete pogledati koje programe mogu učenici upisati u prvi razred  školske godine 2020./2021. u našoj školi te koju posebnu dokumentaciju trebaju donijeti prigodom upisa (Ugovor o naukovanju, Liječnička svjedodžba, Potvrda liječnika) i za koja zanimanja.    DOSTAVA DOKUMENTACIJE U SREDNJU ŠKOLU JE         OD 27. DO 29. SRPNJA 2020. OD 8.00 DO 16.00 SATI   Dokumentaciju potrebnu za upis roditelji učenika mogu poslati u navedenom terminu i putem elektroničke pošte na adresu iss@ss-industrijska-strojarska-zg.skole.hr .  Prilikom slanja elektorničke pošte molimo roditelje da navedu broj telefona putem kojeg ih možemo kontaktirati, ukoliko će biti potrebno. Također, molimo sve učenike da se izjasne o izbornim predmetima i odabiru stranog jezika, kako je navedeno u natječaju za upis.

07.07.2020. 12:29
Liječnički pregled za upis učenika u prvi razred
Dragi učenici, zdravstvena ustanova EuroMedica nudi povoljniji liječnički pregled medicine rada za upis učenika. Za sve informacije slobodno kontaktirajte školu gdje možete doći po uputnicu.

> Kutak za učenike